Regulamin sklepu

Regulamin sklepu online www.basendom.pl zgodny z RODO!

 

                                                        &  1

Firma BasenDOM DOROTA ROSENHOF prowadząca sprzedaż wysyłkową na stronie www.basendom.pl 

zajmująca się obsługą klienta indywidualnego i firm na stronie sklepu www.basendom.pl.

Firma BasenDom jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej

prowadzonej przez ministra właściwego d.s. gospodarki.

 

Dane firmy: 

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1 A /13 

62-090 Rokietnica 

NIP: 669-159-95-56

Reg: 330970556 

 

Dane do wpłat złotówkowych: 

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1A/ 13 

62-090 Rokietnica  

 ING Bank Śląski nr konta złotówkowe:  95 1050 1533 1000 0092 3595 9914

.......................................................................................................................................................

 

Dane do wpłat walutowych EURO

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1A/ 13 

62-090 Rokietnica  

 

IBAN :   PL04 1050 1533 1000 0097 2551 0755

BIC/SWIFT: INGBPLPW

tel. sklep :  661-343-699

tel. biuro : 669-990-788 

email : sklep@basendom.pl 

email : biuro@basendom.pl 

 

                                            

Sprzedającym nazwana jest firma: BasenDOM Dorota Rosenhof z siedzibą w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 A /13 w Rokietnicy .  
Kupującym nazwana jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej lub firma , która zakupiła lub zamówiła towar w sklepie www.basendom.pl sprzedającego. 
 
 
                                                                  & 2 
Zgodność z RODO: 
 
Informacja dla obecnych oraz potencjalnych Klientów oraz osób i podmiotów współpracujących z firmą Dorota Rosenhof
 
W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej Rozporządzenie 2016/679) informuję, że:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) z siedzibą w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 A / 13 .
- Pani/ Pana dane osobowe, pozyskane od Pani/ Pana dobrowolnie w celu realizacji umów sprzedaży i usług oferowanych przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl) , będą przetwarzane tylko w celu realizacji obecnych i przyszłych umów sprzedaży , umów kupna i usług:
a. w celach utrzymania kontaktu stron w sprawie oferty handlowej i usługowej firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl )
b. w celach marketingowych przedstawienia oferty handlowej i usługowej firmy BasenDOM Dorota Rosenhof ( BasenDOM sklep online www.basendom.pl ),
c. w celu prawnie uzasadnionego interesu firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ), polegającego na ewentualnym dochodzeniu roszczeń lub obronie przed roszczeniami.
d. w celu realizacji zobowiązań publiczno-prawnych firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ), w tym podatkowych.
 
Jednocześnie informuję, że przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania czy wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
Przysługuje Pani/ Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proszę zawsze o wyrażenie wycofania takiej zgody na piśmie lub drogą mailową.
Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane podczas trwania umowy, w tym umowy ustnej, a dalej do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych będą one wykorzystywane (w szczególności: imię nazwisko, telefon,adres zamieszkania , adres e-mail) w celach marketingowych bezpośrednio przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep oline www.basendom.pl ) , dla przedstawiania aktualnej oraz przyszłej oferty handlowej i usług firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) .
 
 
Gwarancje: 
                                                          & 3
 • Towary sprzedawane w sklepie basendom.pl są objęte gwarancją producenta/ dystrybutora na Polskę.
 • Minimalny okres gwarancji to 12 miesięcy dla towarów nowych. 
 • Gwarancją objęte są ukryte wady produktu. Niewłaściwe użytkowanie lub podłączanie sprzętu elektrycznego przez niewykwalifikowanego elektryka nie mającego uprawnień, nie objęte jest gwarancją. 
 • Niektóre towary objęte są 24 miesięczną gwarancją.
 • W siedzibie firmy lub na prośbę klienta wszelkie informacje na temat gwarancji są udostępniane w formie pisemnej.
 
Reklamacje: 
                                                             & 4                                              
 • Obowiązuje pisemna forma powiadamiania naszego sklepu o składanych reklamacjach na adres email: biuro@basendom.pl, Do Klienta zostanie przesłany formularz reklamacyjny, który Klient powinien wypełnić i przesłać w wiadomości zwrotnej. W formularzu znajdują się pola do wypełnienia dla Klienta dot. nazwy towaru, terminu zakupu i dowód zakupu (paragon lub faktura) oraz treść opisująca problem tj. szczegółowy opis reklamacji, zdjęcia uszkodzonego towaru, ekspertyzy itp.
 • Reklamacja będzie rozpatrywana wciągu 21 dni od złożenia w formie pisemnej reklamacji. 
 • Sprzedający zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu rozpatrzenia reklamacji w sytuacjach gdy producent nie wywiąże się z terminu 21 dni i nie rozpatrzy reklamacji lub gdy zajdą inne okoliczności niezależne od sprzedającego.
 • Koszty przesłania towaru zgłoszonego do reklamacji ponosi kupujący.
 
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenia klienta dlatego reklamacje załatwiane są priorytetowo! 
 
Zwroty: 
                                                                 &5
 • Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu jest stan nienaruszony towaru, czyli brak oznak użytkowania oraz przesłanie wypełnionego formularza zwrotu wraz z dokumentem zakupu. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi kupujący.
 • W przypadku skorzystania z prawa do 14-dniowego odstąpienia koszt zwrotu towaru ponosi kupujący.
 • W przypadku pomyłki sprzedającego (np. wysłanie innego towaru niż zamawiany) koszty zwrotu towaru i wymiany ponosi sprzedający. Formularz zwrotu przesyłany jest na prośbę kupującego w formie elektronicznej.
 • Zwrotu nie można dokonać jeżeli towar był robiony pod zamówienie klienta na konkretny wymiar np. żaluzje basenowe, folie basenowe, linery. Ze względu na specyficzny charakter zamówionego na wymiar towaru sprzedający zastrzega sobie prawo do braku zwrotu przez kupującego - bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. 
 • Kupujący ma prawo do pisemnego odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni, od daty zawarcia umowy na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) W przypadku pisemnego odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Uprawnienie, o którym mowa powyżej dotyczy również osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 
 
Zapłata za towar: 
                                                                   &6 
 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
 • Gotówka- ta forma płatności jest przeznaczona dla klientów odbierających towar osobiście w naszym biurze handlowym.

 

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

 • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
 • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
 • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

 

 • Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

 

 Wysyłka towaru: 
                                                                       &7 
Przesyłki wysyłane są przez Pocztę Polską. 
In post i DPD lub innych przewoźników. 
Sprzedający zastrzega sobie prawo wyboru kuriera ze względu na specyfikę branży, która często wymaga specjalistycznego przewozu towarów. 
Wszystkie przesyłki są ubezpieczane i wysyłane wciągu 24 godzin od zamówienia. 
                                                             
W sytuacjach braku towaru lub towaru na zamówienie indywidualnie kontaktujemy się z kupującym i ustalamy termin dostawy. 
Większość oferowanych przez nas towarów jest dostępna na magazynie. 
 
 
 
Postanowienia końcowe: 
                                                                     &8 
Kupujący zamawiający towar poprzez stronę sklepu www.basendom.pl wyraża zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora strony www.basendom.pl firmę BasenDOM Dorota Rosenhof z siedziba w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 a /13  . Klient w każdej chwili ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe , ich zmiany lub ich usunięcia jak tez ma prawo do bycia zapomnianym . W celu wglądu do danych osobowych , dokonywania zmian lub w celu usunięcia lub tez bycia zapomnianym nalezy się skontaktować z administratorem danych osobowych w firmie - BasenDOM Dorota Rosenhof na adres email biuro@basendom.pl 
 
 
                                                                      & 9

 

Opinie w sklepie internetowym

1.1. Klient Sklepu Internetowego ma możliwość dobrowolnego i nieodpłatnego wystawienia opinii dotyczącej zakupów dokonanych w Sklepie Internetowym. Przedmiotem opinii może być także ocena, zdjęcie lub recenzja zakupionego produktu w Sklepie Internetowym. 

1.2. Sprzedawca po dokonanych zakupach w Sklepie Internetowym wysyła do Klienta wiadomość email z prośbą o wystawienie opinii oraz linkiem do formularza online umożliwiającego jej wystawienie – formularz online umożliwia udzielenie odpowiedzi na pytania Sprzedawcy dotyczące zakupów, ich ocenę, dodanie własnego opisu dot. opinii oraz zdjęcia zakupionego produktu. W razie braku wystawienia opinii po otrzymaniu pierwszego zaproszenia do wystawienia opinii Sprzedawca ponawia wysyłkę zaproszenia.

1.3. Opinia może być wystawiona jedynie przez Klienta, który dokonał zakupów w Sklepie Internetowym Sprzedawcy.

1.4. Wystawione przez Klienta opinie są publikowane przez Sprzedawcę w Sklepie Internetowym oraz wizytówce TrustMate.io.

1.5. Wystawienie opinii nie może być wykorzystywane przez Klienta do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji wobec Sprzedawcy, czy też działań naruszających dobra osobiste, prawa własności intelektualnej lub inne prawa Sprzedawcy lub osób trzecich.

1.6. Opinia może być wystawiona tylko do faktycznie zakupionych produktów w Sklepie Internetowym Sprzedawcy. Zabronione jest zawieranie fikcyjnych/pozornych umów sprzedaży w celu wystawienia opinii. Autorem opinii nie może być także sam Sprzedawca ani jego pracownicy bez względu na podstawę zatrudnienia.

1.7. Wystawiona opinia może zostać w każdym czasie usunięta przez jej autora.

 

 

                                                                                    & 10 

 

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www,basendom.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Twoich danych osobowych jest firma BasenDOM Dorota Rosenhof ( BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) 

2) Twoje dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z bazy danych firmy BasenDOMDorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl),

3) podanie danych osobowych jest dobrowolne i służy jedynie wykonaniu zadań z godnych z umową sprzedaży zawieraną na stronie sklepu www.basendom.pl.

 

Więcej na stronie Polityka prywatności sklepu www.basendom.pl 

 

             
 
Sklep www.basendom.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL. Twoje dane są bezpieczne. 
 
Do przepisów nie wymienionych w niniejszym regulaminie, mają zastosowanie ogólnie obowiązujące przepisy prawa. 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl