Regulamin sklepu

 

 

Regulamin sklepu online www.basendom.pl zgodny z RODO !

 

                                                        &  1

Firma BasenDOM DOROTA ROSENHOF  prowadząca sprzedaż wysyłkową na stronie www.basendom.pl 

zajmująca się obsługą klienta indywidualnego i firm  na stronie  sklepu www.basendom.pl .

 

Dane firmy  : 

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1 A /13 

62-090 Rokietnica 

NIP : 669-159-95-56

Reg: 330970556 

 

Dane do wpłat złotówkowych : 

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1A/ 13 

62-090 Rokietnica  

 ING Bank Śląski   nr konta  złotówkowe :  95 1050 1533 1000 0092 3595 9914

.......................................................................................................................................................

 

Dane do wpłat walutowych EURO 

BasenDOM Dorota Rosenhof 

ul. Kasztanowa 1A/ 13 

62-090 Rokietnica  

 

IBAN :   PL04 1050 1533 1000 0097 2551 0755

BIC/SWIFT: INGBPLPW

tel. sklep :  661-343-699

tel. biuro : 669-990-788 

email : sklep@basendom.pl 

email : biuro@basendom.pl 

 

                                            

Sprzedającym nazwana jest firma : BasenDOM Dorota Rosenhof z siedzibą w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 A /13 w Rokietnicy .  
Kupującym nazwana jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej lub firma , która zakupiła lub zamówiła towar w sklepie www.basendom.pl sprzedającego. 
 
 
                                                                  & 2 
Zgodność z RODO : 
 
Informacja dla obecnych oraz potencjalnych Klientów oraz osób i podmiotów współpracujących z firmą Dorota Rosenhof
 
W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej Rozporządzenie 2016/679) informuję, że:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) z siedzibą w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 A / 13 .
- Pani/ Pana dane osobowe, pozyskane od Pani/ Pana dobrowolnie w celu realizacji umów sprzedaży i usług oferowanych przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl) , będą przetwarzane tylko w celu realizacji obecnych i przyszłych umów sprzedaży , umów kupna i usług :
a. w celach utrzymania kontaktu stron w sprawie oferty handlowej i usługowej firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl )
b. w celach marketingowych przedstawienia oferty handlowej i usługowej firmy BasenDOM Dorota Rosenhof ( BasenDOM sklep online www.basendom.pl ),
c. w celu prawnie uzasadnionego interesu firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ), polegającego na ewentualnym dochodzeniu roszczeń lub obronie przed roszczeniami.
d. w celu realizacji zobowiązań publiczno-prawnych firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ), w tym podatkowych.
 
Jednocześnie informuję, że przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania czy wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
Przysługuje Pani/ Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proszę zawsze o wyrażenie wycofania takiej zgody na piśmie lub drogą mailową.
Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane podczas trwania umowy, w tym umowy ustnej, a dalej do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych będą one wykorzystywane (w szczególności: imię nazwisko, telefon,adres zamieszkania , adres e-mail) w celach marketingowych bezpośrednio przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep oline www.basendom.pl ) , dla przedstawiania aktualnej oraz przyszłej oferty handlowej i usług firmy BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) .
 
 
Gwarancje : 
                                                          & 3
W sklepie www.basendom.pl obowiązują gwarancje producenta /dystrybutora na Polskę . 
Minimalny okres gwarancji to 12 miesięcy dla towarów nowych . 
Gwarancją objęte są ukryte wady produktu . Niewłaściwe użytkowanie lub podłączanie sprzętu elektrycznego przez niewykwalifikowanego elektryka nie mającego uprawnień, nie objęte jest gwarancją . 
Niektóre towary objęte są 24 miesięczną gwarancją .
W siedzibie firmy lub na prośbę klienta wszelkie informacje na temat gwarancji  są udostępniane w formie pisemnej.
Reklamacje : 
                                                             & 4                                              
Obowiązuje pisemna forma powiadamiania naszego sklepu o składanych reklamacjach na adres : email : biuro@basendom.pl
Reklamacja powinna zawierać nazwę towaru . termin zakupu i dowód zakupu ( paragon lub faktura) . 
Szczegółowy opis reklamacji , zdjęcia uszkodzonego towaru , ekspertyzy itp. 
Reklamacja będzie rozpatrywana wciągu 21 dni od złożenia w formie pisemnej reklamacji. 
Sprzedający zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu rozpatrzenia reklamacji w sytuacjach gdy producent nie wywiąże się z terminu 21 dni i nie rozpatrzy reklamacji lub gdy zajda inne okoliczności niezależne od sprzedającego.
Koszty przesłania towaru zgłoszonego do reklamacji ponosi kupujący .
 
Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenia klienta dlatego reklamacje załatwiane są priorytetowo! 
 
Zwroty  : 
                                                                 &5
Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podania przyczyny  ! 
Warunkiem zwrotu jest stan nienaruszony towaru ,czyli brak oznak użytkowania oraz przesłanie wypełnionego formularza zwrotu wraz z dokumentem zakupu. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi kupujący . 
 
W przypadku pomyłki sprzedającego ( np. wysłanie innego towaru niż zamawiany ) koszty zwrotu towaru i wymiany ponosi sprzedający . Formularz zwrotu przesyłany jest na prośbę kupującego w formie elektronicznej .
                                                      
Zwrotu nie można dokonać jeżeli towar był robiony pod zamówienie klienta na konkretny wymiar np. żaluzje basenowe , folie basenowe, linery . Ze względu na specyficzny charakter zamówionego na wymiar towaru sprzedający zastrzega sobie prawo do braku zwrotu przez kupującego -bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. 
 
 
Zapłata za towar : 
                                                                   &6 
 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
  • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.
 Wysyłka towaru : 
                                                                       &7 
Przesyłki wysyłane są przez Pocztę Polską . 
In post i DPD lub innych przewożników . 
Sprzedający zastrzega sobie prawo wyboru kuriera ze względu na specyfikę branży , która często wymaga specjalistycznego przewozu towarów. 
Wszystkie przesyłki są ubezpieczane i wysyłane wciągu 24 godzin od zamówienia . 
                                                             
W sytuacjach braku towaru lub towaru na zamówienie indywidualnie kontaktujemy się z kupującym i ustalamy termin dostawy . 
Większość oferowanych przez nas towarów jest dostępna na magazynie. 
 
Postanowienia końcowe : 
                                                                     &8 
Kupujący zamawiający towar poprzez stronę sklepu www.basendom.pl wyraża zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora strony www.basendom.pl firmę BasenDOM Dorota Rosenhof z siedziba w Rokietnicy ul. Kasztanowa 1 a /13  . Klient w każdej chwili ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe , ich zmiany lub ich usunięcia jak tez ma prawo do bycia zapomnianym . W celu wglądu do danych osobowych , dokonywania zmian lub w celu usunięcia lub tez bycia zapomnianym nalezy się skontaktować z administratorem danych osobowych w firmie - BasenDOM Dorota Rosenhof na adres email biuro@basendom.pl 
 
 
                                                                      & 9

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę BasenDOM Dorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www,basendom.pl  ) 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Twoich danych osobowych jest firma BasenDOM Dorota Rosenhof ( BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) 

2) Twoje dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z bazy danych firmy BasenDOMDorota Rosenhof (BasenDOM sklep online www.basendom.pl ) ,

3) podanie danych osobowych jest dobrowolne i służy jedynie wykonaniu zadań z godnych z umową sprzedaży zawieraną na stronie sklepu www.basendom.pl .

 

Więcej na stronie Polityka prywatności sklepu www.basendom.pl 

 

             
 
Sklep www.basendom.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL. Twoje dane są bezpieczne . 
 
Do przepisów nie wymienionych w niniejszym regulaminie , mają zastosowanie ogólnie obowiązujące przepisy prawa . 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl