Bezpłatnie wykonamy wycenę wyposazenia do basenu
To nie prima aprilis ! Wykonujemy bezpłatnie wyceny obrzeży basenowych

W naszej firmie traktujemy wycenę i dobór wyposażenia basenów jako bezpłatną kompleksową usługę, dostosowaną do konkretnych potrzeb. Chcąc ułatwić naszym klientom dokonanie właściwego wyboru, przygotowaliśmy dla nich opcję darmowej wyceny. Co dokładanie będzie obejmowała wycena? Mogą się w niej znaleźć wszystkie określone przez klienta elementy wyposażenia basenu.

Jakie elementy wyposażenia można umieścić w basenie?

Wykonywane przez nas wyceny obejmują wszystkie elementy wyposażenia basenów od zestawów filtracyjnych, dobór wyposażenia w skimmery, dysze, lampy, kształtki, po wkłady basenowe i folie (wykładziny)do wyłożenia niecki. Mogą się w nich znaleźć również wodospady i prysznice, kamienie brzegowe, drabinki, wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego działania basenu, chloratory, lampy do dezynfekcji, przeciwprądy i masaże, automaty dozujące oraz elementy sterowania, skimmery i dysze oraz kształtki, rury i zawory PVC.

W jaki sposób można skorzystać z opcji darmowej wyceny?

Wystarczy wysłać do nas email z informacją jakie są wymiary basenu i w jakiej technologii ma być budowany. Warto także pozostawić swój numer telefonu aby nasz pracownik mógł ustalić z Państwem szczegóły dotyczące wyposażenia.

Już dzisiaj zaplanuj SWÓJ BASEN z nami całkowicie za darmo !

Wycena znacząco ułatwia wybór basenu

Budowa basenu to skomplikowana inwestycja. Podczas jej dokonywania należy pamiętać o wielu kwestiach. Należy mieć w tym względzie wiedzę z zakresu techniki basenowej.

Jest to więc dla Państwa szansa na zaoferowanie przez nas kompleksowej obsługi, obejmującej sprzedaż wszystkich, niezbędnych elementów wyposażenia. Będziemy również mogli przygotować dla klienta dużo bardziej korzystną ofertę, opierającą się na wybranych przez niego produktach.

Wybór wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia

Jeśli chcemy cieszyć się robiącym wrażenie, funkcjonalnym basenem musimy zaopatrzyć się w wiele elementów. W tym celu warto zdecydować się na kompleksową obsługę i złożyć u nas zapytanie o wycenę. Jest to świetna opcja, zwłaszcza, że wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Właśnie dlatego nie zwlekaj i czym prędzej napisz do nas!

 

 

 

Zadzwoń pod numer: 669-990-788 lub

napisz na email biuro@basendom.pl

podając wymiary planowanego basenu oraz technologię budowy a my wycenimy za darmo wszystkie niezbędne akcesoria basenowe, by latem basen był już gotowy do użytkowania! 

 

 

 

basen skimmerowy

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium