Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Korzystanie z basenu jest bardzo przyjemne i cieszy się ogromną popularnością. Należy jednak pamiętać, że chcąc zadbać o czystość zbiornika lub dokonać jego niezbędnych napraw, należy korzystać ze sprawdzonych, pewnych rozwiązań. Tylko w ten sposób będziemy mogli zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo osobom korzystającym z basenu. Istotne jest, by wybierać sprawdzone preparaty, pochodzące od znanych i cenionych producentów. W tym celu warto wykorzystywać specjalistyczne środki czyszczące, dostępne w naszym asortymencie.

Oferujemy na przykład żel czyszczący, przeznaczony do basenów poliestrowych oraz płytkowych. Stosując go można zadbać o czystość rynien przelewowych, linii styku wody z folią, skimmerów oraz powierzchni znajdujących się pod wodą. Dzięki niemu można pozbyć się wielu zabrudzeń, w tym osadów wapiennych.

Posiadamy także zestawy naprawcze, które pozwolą na usunięcie wszelkich dziur i ubytków, bez konieczności wylewania wody. Wystarczy jedynie pokryć łatę oraz uszkodzoną powierzchnię klejem i zabezpieczyć miejsce ubytku. Należy jednak pamiętać, że takie rozwiązanie sprawdza się jedynie w przypadku uszkodzeń mających długość poniżej 10 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl