Kompleksowe wyceny wyposażenia basenów

Kiedy temperatura dochodzi do 30 stopni i jedna fala upałów następuje po drugiej, nie ma lepszego miejsca na ochłodę niż basen. Prywatny basen w domu lub ogrodzie może być cichą alternatywą dla dużych i hałaśliwych basenów miejskich.

Ponadto istnieje wiele innych dobrych powodów, aby pomyśleć o zakupie basenu. Jak sugerują badania, basen znacznie podnosi wartość nieruchomości. Jest to też miejsce, w którym rodzina i przyjaciele mogą wspólnie spędzić relaksujące godziny. Basen może się również opłacać finansowo. Mimo że zawsze wiąże się z kosztami, może w dłuższej perspektywie zapewnić potencjalne oszczędności. Na przykład, gdy zapewnia zabawę w kąpieli we własnym ogrodzie i sprawia, że zajęcia na zewnątrz stają się zbędne. Ten dodatek ułatwia też wynajem lub sprzedaż nieruchomości.

Czy basen nadal jest luksusem?

Basen jest nadal uważany przez wielu za przedmiot luksusowy. Obecnie na rynku dostępnych jest niezliczona ilość wariantów, które pokryją każdy budżet. Koszt basenu zależy od jego rodzaju. Od klasycznego brodzika po wysokiej jakości pełnowymiarowy basen, w Basendom wszystko jest możliwe.

Gama produktów na każdą kieszeń?

Technologia basenów przeszła długą drogę w ostatnich latach, a obecnie istnieje wiele opcji, więc zdecydowanie warto je rozważyć, jeśli chcesz dodać wartość do swojej nieruchomości. Aby kąpiel w basenie była przyjemnością, należy zawczasu dobrać odpowiednie akcesoria basenowe. Duża część wydatków powstaje na starcie, wraz z zakupem basenu. Pompa, chemia, siatka, drabinka, chętnie podpowiemy, jakie wyposażenie basenowe wybrać, przy kompletowaniu sprzętu do własnego basenu.

Basendom – specjalista do spraw basenów

Niezależnie od tego, jaki rodzaj basenu wybierzesz, opłaca się współpracować z ekspertami. Specjalistyczna wiedza pozwala na dokonanie rzetelnej wyceny kosztów inwestycji. Co zawiera wycena?

  • Zestawy filtracyjne, skimmery, dysze

  • Lampy

  • Kształtki, rury i zawory PVC

  • Wkłady basenowe

  • Folie

  • Dodatkowe wyposażenie typu: wodospady i prysznice, kamienie brzegowe i drabinki

  • Elementy potrzebne do prawidłowego działania basen jak: chloratory, lampy do dezynfekcji, przeciwprądy i masaże, automaty dozujące oraz elementy sterowania

 

Skorzystaj z darmowej wyceny Twojej inwestycji

Zdecydowałeś się na basen? Podejdź do tematu pragmatycznie i kompleksowo. Wycenimy dla Ciebie, całkowicie niezobowiązująco koszt wyposażenia basenowego. Interesują nas tylko wymiary, ewentualnie model lub projekt Twojego basenu. Prześlij je do nas na email biuro@basendom.pl, a otrzymasz rzetelną i konkretną informację zwrotną, jaki będzie zakładany nakład finansowy Twojej inwestycji w basen. Już nie musisz zastanawiać się, która pompa i jakie elementy należy wkalkulować w ostateczny kształt basenu. Nie musisz mieć wiedzy z zakresu techniki basenowej, my ją mamy. My wycenimy Twój basen, Ty nic nie musisz, najwyżej możesz.

Baseny to świetny sposób, aby cieszyć się letnimi miesiącami i jak najlepiej wykorzystać swój ogród. Już dziś pomyśl o zakupach sprzętu do swojego basenu, który zaczniesz budować wiosną. Oferujemy niższe ceny i atrakcyjne rabaty na akcesoria basenowe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium